תסמונות קדם וסתית​

תסמונת קדם ווסתית

 

אחת לחודש, לפני קבלת הווסת את מרגישה שהגוף מאותת לך. את יודעת שתוך מספר ימים, תהיי שם עם הסימפטומים אשר ישפיעו עלייך במהלך הימים הקרובים. זה לא פשוט. יש לך תסמונת קדם ווסתית ואת מעוניינת להמשיך ולתפקד באופן שגרתי. ללא כאבים, מגבלות, או העדרויות מהעבודה.

 

תארי לעצמך שיש לך אפשרות למנוע את זה מראש. זה לא כרוך בכאב. את מחליטה להעניק לגוף שלך את מה שהוא צריך כדי להרגיש נח. את תחושי בהבדל וזה יקל עלייך.

 

 

תסמינים אפשר לחזות...

 

תסמונת קְדַם-ווִסתית (Premenstrual Syndrome - PMS) היא למעשה אוסף של תסמינים גופניים ופסיכולוגיים הקשורים לווסת הנשית. בקרב נשים הסובלות מתסמונת קדם ווסתית מופיעים סימפטומים אלו באופן בו הם משפיעים על היבטים שונים בחייהן.

 

 

מה הם כוללים?

 

שינויים במצב הרוח, תאווה למשהו מתוק, כאבי ראש ואף מיגרנות, כאבי מחזור הנובעים מהתכווצויות של הרחם, עייפות וקשיי שינה, כאבי שרירים ועוד.

 

 

מדוע הם נגרמים?

 

לא ממש ברור מדוע, אבל ההנחה היא כי שינויים הורמונאליים הקורים בגוף בסמוך למועד קבלת הווסת משפיעים על הגוף והתחושות, אף למצב הרוח והנפש ישנה תרומה להופעת התסמינים.

יתכן שאף התזונה משפיעה, לדוגמא - מחסור במינרלים ובוויטמינים מסוימים. (ויטמין B      ו – C, מגנזיום ומנגן).

 

 

התסמונת, רפואת המזרח ואני

 

על פי הרפואה הסינית והיפנית נגרמת התסמונת הקדם ווסתית עקב בעיות בתפקוד הכבד, היות והוא נתפס כאחראי לזרימה התקינה של דם ואנרגיה ( ) בגוף. באמצעות הטיפול שאני מציע ניתן להגיע למקור הפגיעה באנרגיית הכבד ולטפל בה.

 

אני מאמין באורח חיים בריא המשלב תזונה נכונה ושינוי המתחיל באמצעות החשיבה שלנו המסוגלת לפרוץ כל מחסום רגשי ולרפא סימפטומים שהינם תוצר של לחץ נפשי וגורמים נוספים.

 

הטיפול שאני מציע כולל שימוש במחטים ופורמולת צמחי מרפא, העשויים להקל ואף להרחיק כליל את התסמונת הקדם ווסתית ממנה את סובלת. אני מאבחן את מקור הבעיה ומטפל בה תוך התאמה מרבית לכל מי שמגיעה אלי. אני מאמין במדיטציה ונשימות נכונות, העוזרות להתמודד עם הכאבים והסימפטומים השונים.

 

באמצעות השיטה שפתחתי, הנקראת FREE HEART  תוכלי לחזור למהלך חיים תקין בכל חודש, גם כשיש לך תסמונת קדם ווסתית. שווה לך.