רגשי

כולנו מכירים את התחושות הללו. אנו עומדים לפני החלטה משמעותית בחיים, לפני שינוי. מהלך השגרה שלנו לחוץ ועמוס, כרוך בקבלת החלטות על בסיס יומי וזה קשה לנו. אנו חווים לחץ של זמנים, רצון להגיע להישגים ועם זאת מבינים שזה לא תמיד אפשרי לביצוע בדיוק כפי שנוח לנו. הגוף שלנו קולט הכול ומגיב בהתאם.

 

מה קורה לנו בזמן לחץ?

הגוף והנפש מחוברים זה לזה, לכן בעת לחץ אותו אנו חווים, מתרחשת תגובה ביוכימית הבאה לידי ביטוי בהגברת קצב הלב, עליית לחץ הדם והחרפה של מתח השרירים, כתוצאה מהפרשה מוגברת של אדרנלין. היות והגוף שלנו מתגייס לעזרתנו ומגיב בהפרשה של הורמונים היוצרים תהליכים פיסיים בגוף, אנו נרגיש האצה בקצב הלב, נזיע, חילוף החומרים ישתנה ואף לחץ הדם. התרחשות כזו הקורית לעיתים תכופות תשפיע ישירות על אורח חיינו. אנו נרגיש עייפים, עצבניים, אי שקט – אלו עלולים להתפתח לתופעות חמורות יותר של דכאון וחרדה קיומית.

רפואת המזרח ולחץ נפשי

הרפואה הסינית והיפנית מאזנות למעשה את פעילות מערכת העצבים ואת תפקודם של שלשה איברים מרכזיים הקשורים ללחץ נפשי - הלב, הכבד והטחול. לאחר אבחון מזוהים החלקים הספציפיים להם נדרש איזון על מנת להשיב את הגוף למצב רגוע ואופטימלי.

שיטת הטיפול שלי משלבת למעשה טיפולים אפקטיביים במיוחד לאיזון בלוטת האדרנל, על מנת להפחית את הפרשת כמות הורמוני הסטרס - קורטיזול והורמון האדרנלין. איזון בלוטת האדרנל הינו קריטי למצבים של דחק, מתח וחשוב מאוד עבור טיפול בחרדה.

התוצאות השונות של העומס הנפשי יכולות להתבטא בצורת כאבי ראש, כאבי גב וכאבים גוף שונים ללא הסבר, הפרעות במערכת העיכול, מחלות עור ועוד. סימנים אחרים, נפשיים עלולים לבא לידי ביטוי בפיתוח חרדות, מתח, דיכאון, בעיות ריכוז, חוסר סבלנות ובעיות שינה . כאשר הלחץ הופך לכרוני הוא עלול להוביל לבעיות רפואיות קשות יותר כגון: לחץ דם גבוה, שבץ, אולקוס, אסטמה, פיברומיאלגיה ועוד.

מה היתרון הבולט שלי כמטפל?

פיתחתי שיטה יחודית הנקראת FREE HEART. שיטה זו מאפשרת טיפול אינטגרטיבי הכולל מגע, נשימות, מדיטציה ודיקור, בעזרתם ניתן להגיע לתוצאות טובות בזמן קצר.

 

  • אני מסייע בעזרת הגעה ואיזון של הגוף, ליצירת הרמוניה בין חלקיו השונים, לחיזוק מערכת החיסון ולשחרור של מתח שהצטבר.

  • אני מאמין בטיפול הוליסטי משולב המאפשר הרפיה של שרירים תפוסים ומתוחים עקב לחץ, הוא מרגיע את קצב הלב ומסייע בייצוב לחץ הדם.

  • הטיפול מפחית בוודאות את תחושות הדיכאון, החרדה ולחץ, על ידי השפעתו על מערכת העצבים והמערכת ההורמונאלית המתגייסת לעזרה בעת מצבי דחק.

  • הטיפול מוביל את הגוף למצב של רגיעה ללא שימוש בחומרים חיצוניים להם יש תופעות לוואי, הוא מחזק את תחושת הבריאות ומסייע לגוף להגיע לאיזון פנימי על ידי הפרשת אנדורפינים - חומרים טבעיים לשיכוך כאבים בהם הגוף משתמש במצבי לחץ ופציעה.

  • הטיפול נותן למטופל מענה פיסי ורגשי כאחד, מתוך תפיסה כי שניהם קשורים זה לזה והתפתחות של סימפטום כזה או אחר קשורה בהכרח ישירות לשניהם.

 

בעיות נפוצות הקשורות למצבי לחץ וחרדה

 

  • כאבי ראש, מיגרנות.

  • כאבי צוואר, כתפיים, שרירים, מפרקים. כאבים  כרונים.

  • בעיות נוירולוגיות.

  • סכרת, בעיות לחץ דם, בעיות במערכת העיכול כגון מעי רגיז.

  • בעיות שינה, בעיות הזעה, תשישות ואי שקט.

 

הטיפול אותו אני מעניק מפחית ומעלים סימפטומים ובעיות, מחלות כרוניות ותחושות פיסיות הנותרות בעקבות מצבי לחץ וחרדה.

מוזמנים להעניק לגוף שלכם ולעצמכם באופן אישי, רוגע ושלווה, איזון המושג תוך טיפול טבעי ממוקד ויעיל. כזה המוכיח את עצמו.

צרו איתי קשר.