מוקסה

 

 

מחפשים טיפול נעים הכולל אנרגיה חמימה ומלטפת המתפזרת לאט לאט במקום שכואב לכם?

הגעתם למקום הנכון. המוקסה מיוצרת למעשה מזן של צמח הלענה, אשר מעובד ונדחס למעין מקל ארוך, אותו מבעירים בקצה ומקרבים אל המקום עם הכאב, מבלי לגעת בו. החימום גורם לזרימת דם אשר מסייעת לטיפול באזור הכואב.

 

לאילו מקרים מתאים הטיפול?

 

הטיפול במוקסה מתאים למי שמצוי במצב של חולשה או כאב כרוני. החולשה יכולה לבא לידי ביטוי דרך המערכת החיסונית, לכן סביר להניח שהנטייה למחלות תהיה רבה. כן מדובר במקרים של תחושות קור חוזרות ונשנות בידיים או ברגליים, בצקות, קשיי עיכול, שלשולים, עייפות כרונית.

 

המוקסה מסייעת להקלה וטיפול בכאבים – דלקות מפרקים, כאבי ברכיים, כאבי מחזור, כאבי גב תחתון.

 

הטיפול באמצעות מוקסה נעים ונינוח. ניתן להרגיש אותו גם לאחר שהטיפול מסתיים והולכים הביתה. צרו איתי קשר. שווה לנסות. זה עובד.

 

כוסות רוח

כוסות רוח היא שיטת טיפול מסורתית, המשמשת את רפואת המזרח. כוסות הרוח עשויות לרוב מזכוכית, אך לעיתים גם מחומרים אחרים כמו במבוק, פלסטיק או סיליקון. הטיפול מתבצע על ידי הנחת הכוסות על העור ויצירת ואקום על ידי חום אשר למעשה שואב את העור והרקמות אשר מתחתיו אל תוך חלל הכוס. בכך מתאפשרת זרימת דם מחודשת.

 

מתי משתמשים בכוסות רוח?

השימוש מיועד לטיפול בהתכווצויות שרירים, כאבים כרוניים או צורך בחיזוק המערכת החיסונית של הגוף.

טיפול באמצעות כוסות רוח נותן מענה להצטננות, בעיות פנימיות - אסטמה וקשיי נשימה, דלקות פנימיות בגוף, כאבי שכמות, גב, כתפיים ועורף. כן לכאבי ראש ולתסמינים קדם ווסתיים.

 

מהם היתרונות?

לאחר טיפול בכוסות רוח ניתן להרגיש הטבה מידית ממש בסוף הטיפול, אזורים בגוף שטופלו משתחררים מן הכאב וישנה הרגשה של חיזוק והזרמת אנרגיה לגוף.

ישנה הקלה מידית של כאבים כרוניים והגוף חווה חיוניות מחודשת.

מרגישים כאבים לאורך זמן? עייפות כרונית, חוסר אנרגיה? צרו קשר לקבלת כוחות מחודשים והקלה של הסימפטומים. כוסות רוח לא רק "עושות רוח", הן באמת מסייעות.