דיקור סיני קלאסי

דיקור סיני קלאסי

 

חשבו על שיטת טיפול עתיקת יומין, המהווה חלק מפילוסופיה דתית-מיסטית הנוגעת בכל תחום בחיים שלנו. בבית ובנפש. בבריאות ובתוחלת החיים. שיטה המוכיחה את עצמה בעולם המודרני בו אנו חיים. שיטה בה מושג איזון של המטופל בצורה עדינה ועוצמתית. שיטה העשויה לשנות חיים שלמים. ברוכים הבאים לעולם האקופונקטורה.

 

מהו דיקור סיני קלאסי?

בגוף האדם 365 נקודות דיקור, המפוזרות על פני רשת מסלולים (מרידיאנים) המקיפה את כל הגוף. לכל מסלול נקודות דיקור משלו והוא מקושר לאיבר פנימי מסוים בגוף.

בדיקור סיני קלאסי ישנה התייחסות למחלה שתוקפת את האדם וראייתה כחלק ממכלול של פרטים מהם מורכב האדם החולה, המקום בו נערך הטיפול, שעת הטיפול, עונת השנה ועוד.

 

הטיפול מתבצע באמצעות מחט אחת או מחטים בודדות כאשר המטפל מחפש את הנקודה שיש ביכולתה להשפיע על הגוף כולו, באמצעות תהודה אנרגטית. הטיפול עדין ואינו כרוך בכאב, לעיתים מלווה בתחושה של עקצוץ קל בעת החדרת המחט.

טרם ביצוע הטיפול , מבצע המטפל אבחנה מדויקת, על מנת לטפל בבעיה בהתאם לחומרתה, תוך קיום קשר עם שאר איברי הגוף ומערכותיו הפנימיות של המטופל.

 

איך זה עובד באמת?

התדרים החשמליים המאפיינים כל חלק מגופינו ניתנים למדידה. אפשר למדוד את התדר  החשמלי של העצבים, השרירים ושל האיברים הפנימיים, אלו באים לידי ביטוי במרידיאנים, אותם מסלולים המצויים בגוף שלנו. הדיקור הסיני מקשר למעשה בין המרידיאנים לאיברים הפנימיים שלנו על ידי איזון של איבר מסוים לטובת תפקודו של איבר אחר.

 

לאילו בעיות מתאים הדיקור הסיני?

הדיקור הסיני מתאים לטיפול בבעיות רבות של כאב, בכאבים כרוניים, הוא עוזר למערכת ההורמונאלית של הגוף לפעול ביעילות רבה יותר ולהתחזק ולכן הוא ממלא תפקיד חשוב גם בתיקון תאי גוף פגועים ובחיזוק המערכת החיסונית..דיקור סיני הוכח גם כטיפול יעיל במצבי דיכאון, בזכות יכולתו לסייע בשחרור טבעי של אנדורפינים, התורמים לא רק לתחושת רוגע כללי בגוף אלא גם לשיפור מצב הרוח ולסיוע מקל בעת מצבים רגשי מורכב.

 

הטיפול מתאים לילדים ולמבוגרים.