פחד

בשנים האחרונות אני נתקל, בחברים, בני משפחה, מטופלים,אנשים שעברו בדרך.

 

אם פחד.

 

פחד מהשינויים של הגוף. כל שינוי שהגוף עושה אם עצמו, מפחיד אותם,זה יכול להיות כאב, זה יכול להיות תחושה מוזרה, וזה יכול להיות תופעה שאין לה הסבר.

 

תראו. הגוף שלנו בנוי ממערכת גדולה מאוד. ובכלל גוף האדם זו המכונה הכי גדולה עלי אדמות. נדמה את הגוף לרכב, אנחנו מקבלים רכב חדש מהחבר'ה, ואין לנו חשש מתקלות לתקופה ארוכה. לאחר מספר שנים הרכב נהפך להיות קצת יישן, ואחוזי התקלות שלו עולים.עכשיו, אנחנו רגילים למשהו חדש ללא תקלות, אף אחד לא אוהב תקלות. בבוא הזמן גם הרכב מגיע לזמנו ומתחיל לעשות תקלות. תבינו שכל רכב כבר שהוא יוצא מהיצרן הוא יוצא אם "ארגז תקלות" לעתיד. ואז חשוב לתחזק אותו בשביל שהוא ישרוד. חלקי חילוף מים שמן ועוד.

 

ככה הם בני האדם, כבר שנולדנו קיבלנו חיים, ואם החיים האלו אנחנו מקבלים ארגז קטן שמיכל בו אולי כאב בשלב מסוים או מחלה, להמשך החיים. מי שגודל ללא כל כאב עד השנים המאוחרות שלו, מפתח אמינות לגוף שלו ולא מוכן לקבל כאב,מחלה. התמודדות. האחיזה בגוף גורמת לחרדה, מודעות יותר מידי גורמת לחרדה. לחקור את התופעה גורמת להרהר במחשבות, ואז המחשבות מביאות את החרדה. הראש שלנו לאט לאט בונה לעצמו תוכנה של פחד, וכל שינוי בגוף גורם כבר אוטומטית לפחד ללא שליטה. 

 

החדשות הטובות שאפשר לתקן את זה. ולזה נחוץ זמן, התמדה, עבודה עצמית, ואמונה.

 

אז תראו, קודם כל תקבלו באהבה, כל כאב, כל תחושה שמגיעה אליכם.ותבינו. שזה רק הראש זה שמפחד. הרגש הוא טוב.אבל הראש זה שמתחיל לדבר ולחשוב על הנורא ביותר, אבל זה רק הקול הפנימי שלכם.הוא זה שמקביל אותכם. תבינו שהכל בסדר החיים יפים מותר ליהנות ולחייך.וכמובן שאם נחוץ ללכת לרופא, או כל יעוץ רפואי אחר אז חשוב.כי כמו שהרכב זקוק לתחזוקה, גם הגוף זקוק לרופא.

 

בשיטה שפיתחתי free heart אני מלמד להבין, שמגבלות היחידה נמצאת בראש בלבד.

אני מאמין שלא באנו לעולם לסבול, ולא מקובלת עלי הגישה "תלמד לחיות עם זה"

הטיפים שלי אליכם זה לעשות מדיטציה, ולהרגיע את הרוח. לעשות סדר בראש.י

 

וגה לאזן את הנשימה, והאיברים.ותבינו, שהכל בסדר ומותר ליהנות ולחייך והחיים יפים.​