אמונה עצמית

לאחרונה עולה מולי הנושא של האמונה העצמית אצל הרבה אנשים, מספר רב מאוד של אנשים מספרים לי סיפורים.

 

מאז שאמרו לי שזה לא יצליח לי כי לאף אחד לא הצליח, זה לא יעבור לי כי לאף אחד זה לא עובר, מאז הגיעה לי החרדה והאמונה שלי ירדה להאמין בעצמי.

אנשים אחרים קרובים או רחוקים, אנשים כאלו שמעלים מילה כזו שיכולה לגרום נזק רב לאותם האנשים הקרובים אליהם, בלי להשים לב, מורידים את האמון באנשים הקרובים אליהם, האנשים אשר מאמינים בעצמם כבר מהרגע הראשון להצלחה, ומגיע האדם הקרוב/רחוק אליכם ואומר המחלה הזו לא תעבור אצלכם כי היא לא עוברת.

 

הדעה הזו היא שגויה חד משמעית!

 

כל אדם שונה בפני עצמו, לכל אדם יש את סוג הדם שלו, כל אדם נולד אם גנטיקה משלו, כולנו בני אדם שונים כבר מרגע שאנו נולדים לעולם אף אחד אינו דומה לאחר, מספר רב של אנשים שהחליטו לוותר גורמים לאחרים לאמין שאין להם סיכוי.

הכל תמון ברצון האישי, האנשים אשר הפסיקו להאמין בעצמם האנשים אשר החליטו לוותר מהאמון האישי, אתם הרבה יותר חזקים מזה תאמינו בעצמכם אתם מיוחדים בפני עצמכם, לפעמים קורה שהאדם האחר זה שמוריד לכם את האמון האישי בעצמכם עושה את זה בלי כוונה, מהפחד להתמודד לבד עם מה שאצלו, הפחד והבריחה גורמת לראש שלו להגיד את המילה את/ה לא תצליחי, ואתם צריכים להגיב בדרך שונה להתקרב אליהם לחייך באמונה שלמה ולהגיד אני אצליח, אני יכול/ה המחלה הזו תעבור לי, אני אתרפא אתם תחוללו שינוי גדול בעצמכם, ויותר מיזה, תהפכו את הדעה של אותו האדם שבלי כוונה ניסה להוריד לכם את האמון שלכם בעצמכם. 

 

כל דבר יקרה שתאמינו בעצמכם, האדם הוא אנרגיה, היקום הוא אנרגיה, ברגע שהאדם מבקש ומתכוון בכל ליבו. אל מה שהוא רוצה, היקום אוסף את כל העוצמה שלו וישלח לו את הבקשה שלו.היקום מגיב לא למילים, אלה להתבוננות פנימית.

 

תאמינו בעצמכם אתם במקום הנכון אתם בדרך הנכונה אתם תצליחו. אתם הוא האנרגיה הכי גדולה ביקום.

 

באהבה רבה אליכם סטס.​