אודות

שמי סטס איסטחרוב ואני מטפל.

אני מאמין שלא במקרה הגעתי לתחום הזה, זאת לאחר שהתנסיתי וחוויתי לא מעט בחיי האישיים והמקצועיים.

 

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי קשר מיוחד עם אנשים, בכל גיל, בכל מקום. ידעתי להקשיב, להכיל, להתחבר לאנשים בזכות מה שהם. עם השונות והמיוחד שבכל אחת ואחד, אולי בגלל הדמיון שמצאתי ביננו  ובעיקר מתוך יכולת להיות שם עבורם כשצריך.

עבדתי בתחום הרכב, התקשורת והצילום ותחומים אלו למעשה חיברו אותי להווייה אחת המקנה בטחון פיסי לאנשים, תחושת סיפוק אישית וחיזוק מנטלי. אבל...ברבות השנים הרגשתי שזה ממש "לא זה" עבורי. הרגשתי שאני חי ומתבונן על הכל מבחוץ ולא מבפנים.

 

בשלב מסוים עברתי חוויה רגשית ונפשית מטלטלת אשר "הפכה" למעשה את כל מה שהכרתי קודם לכן. מה שחשבתי על עצמי, הסביבה ועוד. משהו קרה לי. הרגשתי קשיי נשימה וחנק, הלכתי להיבדק ולקבל טיפול באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית ולמרבה הפלא, נאמר לי שהכל בסדר איתי ושאני בריא לחלוטין. לא ממש הרגשתי שאני מקבל מענה לשאלות עמוקות יותר הנוגעות בנפש שלי, במצבים אותם הדחקתי עם השנים ולא טיפלתי בהם. ועוד. חייתי בתחושה שאולי אני בריא פיסית אבל משהו בתוך תוכי גורם לי להרגיש אחרת. להרגיש לא טוב. לא שלם. לא באמת בריא.

התחלתי לבדוק ולברר, לחפש כל מידע אפשרי שיוכל לעזור לי והגעתי, כנראה שלא במקרה למטפל הוליסטי מקסים ומיוחד. לאחר אבחון שהוא ערך לי, הוא התחיל לטפל בי ומאז... חיי קבלו תפנית אחרת לגמרי.

 

משהו בי השתנה. התחלתי לקרא ולהתעניין ברפואה, חקר הנפש, היקום ותחומים נוספים, מה שמעולם לא עשיתי.  הקדשתי זמן להבנת הסימפטומים שלי, מצב בריאותי, לאט לאט הבנתי שהחלק הפיסי והנפשי קשורים זה לזה באופן מלא, משפיעים האחד על השני, מזינים זה את זה, בלתי ניתנים להפרדה.

 הבנתי שהענקתי לעצמי מתנה - שהיא משנה חיי.  שיניתי את הרגלי התזונה ואורח החיים שלי והתחלתי להקשיב לעצמי.

תוך זמן קצר חלפו הכאבים והסימפטומים והתחלתי להרגיש טוב יותר.
הבנתי ממש על בשרי שזה עובד והחלטתי להעניק מכל הטוב הזה לאחרים.

נרשמתי ללימודי רפואה משלימה, עברתי קורסים והסמכות נוספות ויצאתי לדרך.

המטופלים הראשונים הגיעו, המשפחה, החברים ואחר כך עוד.

אני מתגורר בבנימינה ויודע שיש לי יכולת וניסיון, רגישות ועצמה פנימית להוביל אתכם

למקום אחר. אתם רק צריכים להחליט ולנסות. 

 

הבנתי שזה באמת היעוד שלי בחיים - לתת, להעניק ולטפל, מתוך אהבה לאנשים ויכולת לזהות את מקור הכאב, הסימפטומים, המחלות.

אני יודע שזה מגיע אצלי מתוך מקום פנימי ועמוק ולכן זה גם עובד. כי הייתי שם.

לקוחות ממליצים