גיניקולוגיה​

דמייני את עצמך בכל שלב מחייך, החל מרגע קבלת המחזור החודשי , דרך הרצון להרות ולהפוך לאם ובשלב מאוחר יותר עם ההתבגרות המאוחרת בעת הגעה לגיל המעבר. תחום הגניקולוגיה מקיף למעשה את כל שלבי החיים שלך כאישה והוא נוגע בתפקודן של מערכות רבות בגופך. מהלך תפקודך בחיי היומיום קשור באופן ישיר לגורמים ונסיבות שונות, איזון הורמונאלי ותזונה, לחץ נפשי ודרך חיים – אלו משפיעים על גופך ותחושותייך.

את כאישה חווית לא פעם כאבי מחזור, אולי קושי בכניסה להריון, דלקות בדרכי השתן ועוד תופעות היחודיות לנשים בלבד.

הרפואה הסינית נמצאה כיעילה בטיפול במגוון רב של בעיות וכאבים, זה מוכח. לדיקור אין תופעות לוואי כמעט בכלל, או מעט והגוף זוכה ברגיעה ושינוי ללא קבלת הורמונים סינתטיים העלולים לסכן אותו ואותך.

 

תחומי טיפול

הרפואה הסינית והיפנית נותנות מענה לקשת רחבה של סימפטומים ובעיות גניקולוגיות –

 

 • תסמונת קדם ווסתית, כאבי ווסת ואי סדירות בהופעת הווסת.

 • בעיות פוריות וכניסה להריון.

 • דלקות בדרכי השתן, דלקות ברחם, מיומות, ציסטות.

 • בעיות הורמונאליות.

 • תופעות גיל המעבר- יובש בנרתיק, הזעה, גלי חום, חוסר שינה ועוד.

 

איך זה עובד באמת?

 

 • כאבי ווסת - כאבי ווסת ואי סדירות בקבלתה, לרבות דימום מוגבר וגושי, נובעים בעיקר מחוסר איזון הורמונאלי, לחץ נפשי מתמשך ותזונה לקויה. באמצעות אבחון מקצועי, דיקור ושינוי תזונה ניתן לטפל בכך בהצלחה.

 • טיפול משלים לטיפולי הפוריות הקונבנציונליים - תמיכה בכניסה להריון, הכנת הרחם לקליטה, תמיכה בתהליך הקליטה, הפחתת מתח ותמיכה בהריון בכל שלביו.  מתבצע באמצעות טיפול בחוסר האיזון ההורמונאלי והסדרתו על ידי דיקור.

 • הדיקור הסיני מטפל אף בתסמונת השחלה הפוליצסיטית (PCOS) הידועה כגורם מרכזי לאי פריון והאחראית בין השאר לתסמינים נוספים כגון אקנה, השמנה ושיעור יתר. על פי הרפואה הסינית תסמונת השחלה הפוליציסטית נגרמת מחולשה מולדת של הכליות, אשר אחראיות על תהליכי ההתפתחות, הגדילה והפריון. הרחם והשחלות קשורות לכליות באופן ישיר ולכן אם ישנה בעיה בכליות היא תשפיע  על הפריון.

 •  

 • גיל המעבר - על פי הרפואה הסינית גיל המעבר מתחיל בגיל 49 לאחר 7 מחזורי חיים של 7 שנים המאפיינים את האישה.

 • על פי הרפואה הסינית קיימים בגוף שלוש אנרגיות או חומרים הקובעים את בריאות ואיזון הגוף

 

YIN- אנרגיה שהיא בבחינת "חומר". האנרגיה המזינה, המקררת והמקרקעת בגוף. קשורה להורמון הנשי אסטרוגן.

YANG- האנרגיה המחממת, המגינה והפעילה יותר בגוף. קשורה להורמון  הפרוגסטרון.

JING- התמצית אשר מאוחסנת בכליות המשקפת את המטען הגנטי שלנו. הכליות על פי הרפואה הסינית היא המקור של שלושת החומרים הללו, להן תפקיד עיקרי במערכת הרבייה והמין, מערכת החיסון וההתפתחות שלנו. הכליות קשורות לעצמות ולכן יש קשר לבריחת סידן ואוסטיאופורוזיס אצל נשים בגיל המעבר.  

כאשר האישה מפסיקה לקבל ווסת, ישנה ירידה גדולה בהורמוני האסטרוגן (Yin) והפרוגסטרון (Yang) ולכן מתחילות תופעות כגון גלי חום, יובש, עצבנות ועוד.

 

FREE HEART טיפול יחודי המוביל לתוצאות

ניסיוני הרב הביא אותי לפיתוח שיטת טיפול אינטגרטיבית, יחודית העובדת בהצלחה באמצעות מספר טכניקות – מדיטציה, מגע, דיקור ונשימות המסייעים למטופל להגיע לידי מצב של איזון.

נשים שונות זו מזו בגיל, הרגלי התזונה, מצב מערכות הגוף, חשיפה למתח וללחצים, הרגלי החיים. הטיפול מותאם על ידי לכל אחת ואחת מכן, בהתאם ל"סיפור החיים" שלכן,  הינו בטוח ומוכח בהעלמת סימפטומים המקשים על איכות החיים ופוגעים בה.

הטיפול המשולב מקשיב לכן ומזרז התרחשותם של תהליכים טבעיים בגוף, לצד הגעה לאיזון המוביל למצב רוח טוב, שקט נפשי ואיכות חיים טובה ובריאה יותר.

מוזמנות להרגיש נח וליצור איתי קשר לקביעת פגישה.